SERWERY

Serwery Hostingowe

W ramach zaplecza serwerowego oferujemy usługi hostingowe oparte o technologię zapewniające najwyższą wydajność, niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu komercyjnych rozwiązań informatycznych takich jak CloudLinux, CageFS, lsapi oraz szeregu autorskich narzędzi zapewnimy nieprzerwane działanie Państwa usług oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo oferujemy dostęp do najnowszych technologii i wersji aplikacji dostępnych w tego typu usłuchach takich jak Node.js, PHP8, Python.

Dlaczego warto przejść do nas? W jaki sposób możemy pomóc przenieść Państwa dane i usługi na nasze serwery?

1. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne w trakcie całej umowy.

2. Pomożemy z ustawieniem usług na serwerach.

3. Przeniesiemy wszystkie dane.

Wszystkie nasze serwery oparte są na najlepszych, dostępnych na rynku podzespołach. Wykorzystujemy najmocniejsze konfiguracje oparte o procesory AMD Ryzen 9, DDR4 ECC RAM, Dyski NVMe klasy Enterpriste spięte w macierze dyskowe o dużej pojemności.

Nasi administratorzy to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracujemy ze sobą od wielu lat dzięki czemu tworzymy niezwykle zgrany zespół. Nasze serwery zlokalizowane są w DataCenter rozsianych po całym świecie w tym między innymi w Polsce, Francji, Holandii czy Niemczech. Dzięki wykorzystaniu serwerów pośredniczących CDN możemy świadczyć usługi z dowolnego miejsca, a Twój serwis załaduje się równie szybko.

direct admin
installatron

Serwery Strumieniowe (Shoutcast / Icecast)

W naszej ofercie znajdują się także serwery streamingowe oparte o najnowszą technologię Shoutcast2 oraz Icecast2. Oferujemy najwyższą niezawodność i dostępność serwerów na poziomie 99.9% co jest niezwykle ważne w przypadku strumieniowania. Nasze serwery podłączone są do sieci internet łączami o przepływności od 1 Gbps. Technicznie możemy zaoferować dowolne parametry usługi.

– Jakość nadawania: 128 – 320 kbps.

– Autopilot „AutoDJ”.

– Przestrzeń na pliki MP3 (Autopilot).

– Lektor na życzenie.

– Wejścia na żywo bez korzystania z zewnętrznych aplikacji.

– Profesjonalny panel administracyjny.

– Płynne przejścia i płynne wyciszenia.

– Możliwość restreamingu, transkodingu w dowolny sposób.

– Dowolna ilość slotów w zależności od pakietu.

– Dedykowany link do strumienia np. https://stream.hosterion.pl.

Jeśli korzystają już Państwo z innej platformy do obsługi strumieni, pomożemy w pełnej migracji oraz konfiguracji nowej usługi. Przeniesiemy wszystkie pliki i pomożemy ustawić playlisty, tak aby Państwa strumień grał nieprzerwanie.

shoutcast
icecast