NASZE MARKI

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje dla naszych klientów. Przed podjęciem współpracy gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi dzięki czemu zorientują się Państwo jak może wyglądać Państwa projekt. Jesteśmy zawsze otwarci i gotowi do negocjacji i słuchamy pomysłów naszych klientów.

W Hosterion oferujemy niezawodne, stabilne i bezpieczne usługi hostingowe, serwery wirtualne, dedykowane oraz radiowe. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu możemy zaoferować usługi o najwyższej niezawodności i bezpieczeństwie. Nasze rozwiązania oparte są o komercyjne systemy operacyjne CloudLinux oparte na technologii RedHat wraz z autorskimi systemami bezpieczeństwa i rozpoznawania zagrożeń.

Stosujemy najwyższe rygory bezpieczeństwa oraz politykę przechowywania danych, dzięki czemu nasze usługi cechuje dostępność na poziomie 99,99%. Obsługujemy zarówno duże jak i małe firmy oraz osoby prywatne. Nasze rozwiązania hostingowe oparte są o najmocniejsze konfiguracje serwerowe z procesorami AMD Ryzen 9 oraz dyski NVMe klasy Enterprise.

Icecast specjalizuje się w dostarczaniu serwerów Shoutcast i Icecast. W odróżnieniu od marki Hosterion w Icecast skupiamy się wyłącznie na dostarczaniu serwerów multimedialnych do obsługi rozgłośni radiowych i nie tylko. Z naszych rozwiązań korzystają także radia amatorskie, kościoły i osoby prywatne chcące udostępniać utwory szerszej grupie odbiorców.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych administratorów zapewniamy niezawodne i stabilne usługi transmisji strumieniowej oraz szereg nowoczesnych i unikalnych usług dodatkowych. Jako jedyni w Polsce oferujemy usługi takie jak Lektor na życzenie, płynne wyciszenia (nie tylko przejścia), płynne Jingle, mapy słuchalności na żywo, nagrywanie audycji bezpośrednio w koncie prezentera.

ICECAST-PL

W ramach projektu ADMIN360 oferujemy wsparcie doświadczonych administratorów w konfiguracji, zarządzaniu infrastrukturą informatyczną w Państwa firmie.

Projektujemy rozwiązania od podstaw, optymalizujemy już istniejące i wdrażamy odpowiednie procedury. Nasze usługi to między innymi zamawianie sprzętu IT, konfigurowanie, instalacja, nadzór, monitoring, informowanie o incydentach w sposób zautomatyzowany oraz wszelkie prace administracyjne po uprzednim uzgodnieniu zakresu i harmonogramu.

ADMIN360-PL