Projektowanie stron internetowych

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy zaczynają dopiero myśleć o biznesie w kontekście reklamy swojej marki w internecie jak i tych, którzy już w sieci istnieją, ale chcieli by zmienić wygląd swojej strony internetowej, wizytówki w sieci. Projektujemy nowoczesne strony internetowe oparte o System Zarządzania Treścią lub projekty graficzne.

Działamy nieszablonowo, a dodatkowo podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Dla nas nie ma znaczenia czy jesteś dużym graczem czy startupem. Z nalezytą starannością podchodzimy do każdego projektu, tak aby każdy klient zawsze na końcu wychodził zadowolony. Jesteśmy dostępni, chętnie odpowiadamy na wszystkie nawet te najtrudniejsze pytania, a warunki współpracy spisujemy szczegółowo w umowie.

Rozliczamy się za efekty, a klient zawsze z góry wie jaki będzie orientacyjny koszt jego projektu. Na każdym etapie prac pokazujemy klientowi jego postępy i na bieżąco wdrażamy wszystkie ustalenia jeśli nie odbiegają znacząco od zamówionego projektu. Kosmetyka zawsze jest w cenie 🙂 w końcu nikt tak do końca nie wie jaki finalnie efekt chciałby uzyskać.

Przykładowe realizacje

winieta.eu

Sklep internetowy sprzedający elektroniczne winiety na drogi Słowackie i Węgierskie.

Przygotowaliśmy całkowicie nowy wygląd strony wraz z funkcjonalnością sklepu internetowego oraz zintegrowanymi płatnościami tpay.com.

Klient ma możliwość zamówienia winiety zgodnie z wybranym wariantem, opłacenia jej online przez szybkie płatności elektroniczne.

Przygotowaliśmy całkowicie nowe logotypy dla każdego rodzaju winiety oraz logo strony głównej. Podczas składania zamówienia klient sklepu ma możliwość utworzenia konta w serwisie i sprawdzania swoich poprzednich transakcji.

streamcast.pl

Marka hostingowa oferująca na sprzedaż serwery do prowadzenia transmisji dziękowych (streaming) w nowoczesnych technologiach.

Wykonaliśmy i skonfigurowalismy kompleksowy system do obsługi streamingu Shoutcast oraz Icecast oraz wykonalismy projekt strony internetowej dla marki. Konfigurowaliśmy wszystko w oparciu o platformę Linux. Następnie przygotowaliśmy środowisko streamingowe oraz całe zaplecze.

Na koniec stworzyliśmy serwis internetowy wraz z e-sklepem gdzie klient może zamówić wybrany pakiet.

hosterion.pl

Nasza marka hostingowa. Wykonalismy całkowicie od podstaw środowisko serwerowe i przygotowaliśmy mechanizm obsługi użytkownika.

Stworzyliśmy e-sklep gdzie każdy klient może zamówić swoje konto hostingowe w zależności od potrzeb. Na koniec stworzylismy stronę internetową dla marki wraz z logotypami i całą logiką strony.

Dzięki platformie hosterion.pl każdy klient może zamówić serwer WWW wraz z obsługą poczty internetowej w firmowej domenie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy indywidualną wycenę projektu. Wycena jest oczywiście bezpłatna.