Oferta serwerowa

Serwery Hostingowe

Oferujemy przestrzeń na naszych serwerach dla Twoch usług. Jeśli masz swoją stronę internetową, firmową pocztę, potrzebujesz miejsca na serwer FTP lub po prostu masz dość „liderów” branzy zaproponujemy przeniesienie usługi na nasze serwery.

1. Zapewnimy wsparcie administratora w trakcie całego procesu przenoszenia.

2. Pomożemy z ustawieniem usług na serwerach.

3. Przeniesiemy wszystkie Twoje dane.

Nasze serwery pracują na najlepszych podzespołach markowych producentów. Pracujemy wyłącznie na dyskach SSD i VNME, a nasze serwery podłączone są do łącz o przepływności min. 1 Gbps oraz nie posiadają limitu na transfer. Nasi administratorzy to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracujemy ze sobą od wielu lat dzięki czemu tworzymy niezwykle zgrany zespół. Nasze serwery zlokalizowane są w DataCenter rozsianych po całym świecie w tym między innymi w Polsce, Francji, Holandii czy Niemczech. Dzięki wykorzystaniu serwerów pośredniczących CDN możemy świadczyć usługi z dowolnego miejsca, a Twój serwis wczyta się równie szybko.

Kliknij w przycisk poniżej aby poznać ofertę naszych Serwerów Hostingowych.

Serwery Streamingowe (Shoutcast / Icecast)

W naszej ofercie znajdują się także serwery streamingowe oparte o najnowszą technologię Shoutcast2 oraz Icecast2. Jeśli szukasz stabilnego hostingu dla Twojej rozgłośni radiowej zapraszamy do współpracy z nami. Nasze serwery podłączone są do sieci internet łączami o przepływności min. 1 Gbps.

Cechy naszych serwerów streamingowych:

1. Jakość nadawania: 128 – 320 kbps.

2. Autopilot „AutoDJ”.

3. Przestrzeń na twoje pliki MP3.

4. Zarządzanie nadawaniem.

5. Subkonta.

6. Profesjonalny panel administracyjny.

7. Kompletne statystyki.

8. Własna strona streamu.

9. Dowolna ilość slotów w zależności od pakietu.

Oferujemy na start testowy okres na początek – 7 dni z pełną funkcjonalnością, aby mogli Państwo przetestować nasze usługi, ich stabilność oraz jakość odtwarzanej muzyki. Nasz intuicyjny panel administracyjny z pewnością ułatwi korzystanie z serwisu.