NASZE RELIZACJE

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje dla naszych klientów. Przed podjęciem współpracy gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi dzięki czemu zorientują się Państwo jak może wyglądać Państwa projekt. Jesteśmy zawsze otwarci i gotowi do negocjacji i słuchamy pomysłów naszych klientów.

KGDE to grupa działająca w obszarach energetyki cieplnej, elektroenergetyki, chłodnictwa, budownictwa, oraz przemysłu. Firma istnieje na rynku od 2007 roku i jest zasilana wyłącznie Polskim kapitałem. W jej skład wchodzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z branży dzięki czemu od lat z sukcesami buduje swój wizerunek i powiększa grono stałych, zadowolonych klientów.

Główna działalność grupy skupia się na audytach energetycznych dużych przedsiębiorstw, pozyskiwaniu białych certyfikatów dla klientów, doradztwie technicznym oraz ousourcingu energetycznym.

W ramach współpracy między SkillHouse i KGDE realizowalismy kompleksowy projekt polegający na wykonaniu logotypów, budowy strony internetowej w nowoczesnych technologiach oraz migrację dotychczasowych zasobów na serwery grupy.

Nasza marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych usług hostingowych takich jak: powierzchnia dla stron www, powierzchnia dla poczty elektronicznej e-mail.

Hosterion.pl realizuje swoje usługi wyłącznie na serwerach wyposażonych w bardzo szybkie dyski SSD (kilkukrotnie szybciej niż w tradycyjnym hostingu) dzięki czemu strony internetowe utrzymywane w chmurze Hosterion ładują się błyskawicznie szybko.

W ramach realizacji projektu uruchomiliśmy i dostosowaliśmy do wymogów hostingowych panel administracyjny, skonfigurowaliśmy skalowalne środowisko chmurowe oraz zaprojektowaliśmy stronę i sklep dla marki gdzie klienci mogą zamawiać swoje pakiety.

Nasza marka specjalizująca się w dostarczaniu usług i serwerów streamingowych dla dźwięku w technologiach Icecast2 oraz Shoutcast2.

Streamcast.pl realizuje transmisje dla małych i dużych podmiotów oraz pasjonatów, którzy w ramach hobby prowadzą swoje rozgłośnie internetowe. Markowe serwery, przyjazny panel administracyjny oraz łącza o wysokiem przepływności to mocne atuty streamcast.

W ramach realizacji projektu przygotowaliśmy kompletne środowisko do świadczenia usług streamingowych oraz konfigurowaliśmy wszystkie serwery streamingowe. Dodatkowo wykonaliśmy stronę internetową marki oraz sklep gdzie klienci mogą zamawiać wybrane pakiety i usługi.